KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14052168
nr 1405 2168
Blandteknik
Rita Hult. Signerad. Motivet: 49x16cm, yttermått inklusive ram: 62x26cm
Utrop:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:40:53
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer